ET SOMNIA

Strony internetowe

Home  >>  Strony internetowe

Każda firma chce zaistnieć w internecie bo to jedna z najlepszych form reklamy w dzisiejszych czasach. Zakładając działalność skup się na swoim biznesie a my zajmiemy się sprawami związanymi z domeną, hostingiem, zaprojektowaniem i pozycjonowaniem twojej strony. Jeżeli chcesz zarabiać w internecie to pomożemy ci założyć sklep internetowy.  Wprowadzanie nowych pozycji, zdjęcia produktowe i ustawianie meta argumentów to rzeczy których nie musisz robić sam.

Bazujemy na szablonach PHP takich jak WordPress oraz Prestashop dzięki temu możemy zaoferować klientom rozbudowane strony w bardzo przystępnych cenach.  Strona którą aktualnie państwo oglądają została zbudowana na szablonie, który został skonfigurowany tak aby spełniał nasze potrzeby. Strony budowane na szablonie WordPress są łatwe w rozbudowie i pozwalają nam wykorzystać bardzo dużo opcji w postaci „wtyczek”, które pozwalają nam rozbudować stronę o wiele ciekawych opcji i rozwiązań.

Przykładem sklepu internetowego jest sklep.etsomnia.pl. Sklep ten jest przez nas stworzony i przez nas administrowany. W najbliższym czasie planujemy uruchomienie sprzedaży.

 

 

Podoba Ci się? Tak? Udostępnij!